User Visits (2.0.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: administrator
hu: adminisztrátor

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Role name
hu: Szerepkör neve

en: Count
hu: Mennyiség

en: Last
hu: Utolsó

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Visitor
hu: Látogató

en: Referer
hu: Hivatkozó

en: Changed on
hu: Megváltoztatva
