User Visits (2.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: administrator
is: kerfisstjóri

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Role name
is: Nafn hlutverks

en: Last
is: Síðasta

en: Visitor
is: Gestur
