User Visits (2.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: View
jv: Tampilan

en: Role name
jv: Jeneng parāgā

en: Count
jv: Jumlah

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Visitor
jv: Dhayoh
