User Visits (2.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: administrator
ka: ადმინისტრატორი

en: Role name
ka: როლის სახელი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Visitor
ka: სტუმარი
