User Visits (2.0.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: administrator
lv: administrators

en: View
lv: Skatīt

en: Role name
lv: Lomas nosaukums

en: Count
lv: Skaits

en: Last
lv: Pēdējā

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Visitor
lv: Apmeklētājs
