User Visits (2.0.1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: administrator
ms: pentadbir

en: View
ms: Pandangan

en: Role name
ms: Nama peranan

en: Count
ms: Bilangan

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Visitor
ms: Pelawat
