User Visits (2.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: administrator
my: အုပ်ချုပ်သူ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Count
my: ရေတွက်

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Visitor
my: လာရောက်လည်ပတ်သူ
