User Visits (2.0.1) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: administrator
nl: beheerder

en: View
nl: Weergeven

en: Role name
nl: Naam rol

en: Count
nl: Aantal

en: Last
nl: Laatste

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Visitor
nl: Bezoeker

en: Visited
nl: Bezocht

en: User visits
nl: Gebruikersbezoeken

en: Hidden Roles
nl: Verborgen rollen

en: Shows who has visited a user's profile lately.
nl: Toont wie de laatste tijd het profiel van een gebruiker heeft bezocht.

en: <p>Counts the visits to a user's profile.</p>
nl: <p>Telt de bezoeken aan het profiel van een gebruiker.</p>

en: Referer
nl: Verwijzing

en: Initial
nl: Initieel

en: Administer user visits
nl: Gebruikersbezoeken beheren

en: Changed on
nl: Gewijzigd op

en: User's visits
nl: Bezoeken van gebruiker

en: User's visitors
nl: Bezoekers van de gebruiker

en: Add user visit
nl: Gebruikersbezoek toevoegen

en: Configure the user visits settings.
nl: Gebruikersbezoek instellen.

en: User visits settings
nl: Instellingen gebruikersbezoek

en: Hidden roles
nl: Verborgen rollen

en: Total user visits: @total
nl: Totaal aantal gebruikersbezoeken: @total

en: The count of the user visits.
nl: Het aantal gebruikersbezoeken.

en: The referer url.
nl: De URL van de verwijzer.

en: The time that the user visit was created.
nl: Het tijdstip waarop het gebruikersbezoek is gemaakt.

en: The time that the user visit was last edited.
nl: Het tijdstip waarop het gebruikersbezoek voor het laatst is bewerkt.

en: User visit
nl: Gebruikersbezoek

en: user visit
nl: gebruikersbezoek

en: user visits
nl: gebruikersbezoeken

en: There are various Views based blocks available that you might want to configure at the <a href='@href'>blocks administration page</a> to be displayed. Available blocks are <em>My visitors</em>, <em>My visits</em>, <em>User's visitors</em> and <em>User's visits</em>.
nl: Er zijn verschillende blokken beschikbaar die u mogelijk wilt instellen op de pagina <a href='@href'>blokindeling</a>. Beschikbare blokken zijn <em>Mijn bezoekers</em>, <em>Mijn bezoeken</em>, <em>Bezoekers van de gebruiker</em> en <em>Bezoeken van gebruikers</em>.

en: Visits of users with a hidden role are not being tracked.
nl: Bezoeken van gebruikers met een verborgen rol worden niet gevolgd.

en: New user visit %label has been created.
nl: Nieuw gebruikersbezoek %label is aangemaakt.

en: The user visit %label has been updated.
nl: Het gebruikersbezoek %label is bijgewerkt.

en: Created new user visit %label
nl: Nieuw gebruikersbezoek %label gemaakt

en: Updated user visit %label.
nl: Bijgewerkt gebruikersbezoek %label.
