User Visits (2.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Role name
oc: Nom del ròtle

en: Count
oc: Descompte

en: Last
oc: Darrièr

en: Authored on
oc: Redigit lo
