User Visits (2.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: View
pl: Widok

en: Role name
pl: Nazwa roli

en: Count
pl: Liczba

en: Last
pl: Ostatni

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Visitor
pl: Odwiedzający

en: Referer
pl: Odwołujący
