User Visits (2.0.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: administrator
pt: administrador

en: View
pt: Mostrar

en: Role name
pt: Nome do grupo

en: Count
pt: Contagem

en: Last
pt: Último

en: Authored on
pt: Criado em

en: Visitor
pt: Visitante

en: Referer
pt: Referenciador
