User Visits (2.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: View
ro: Afișează

en: Role name
ro: Numele rolului

en: Count
ro: Contor

en: Last
ro: Ultimul

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Visitor
ro: Vizitator

en: Referer
ro: Sursa
