User Visits (2.0.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: administrator
ru: администратор

en: View
ru: Просмотр

en: Role name
ru: Название роли

en: Count
ru: Количество

en: Last
ru: Последний

en: Authored on
ru: Создан в

en: Visitor
ru: Посетитель

en: User visits
ru: Посещения пользователей

en: Referer
ru: Источник
