User Visits (2.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: View
sq: Shfaq

en: Role name
sq: Emri i rolit

en: Count
sq: Numri

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Visitor
sq: Vizitues
