User Visits (2.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: administrator
ta: நிர்வாகம்

en: View
ta: பார்

en: Role name
ta: பாத்திரப்பெயர்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Visitor
ta: பார்வையாளர்
