User Visits (2.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: administrator
th: ผู้บริหาร

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Role name
th: ชื่อของระดับผู้ใช้

en: Count
th: จำนวน

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Visitor
th: ผู้เยี่ยมชม
