User Visits (2.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: administrator
tr: yönetici

en: View
tr: Görüntüle

en: Role name
tr: Rol adı

en: Count
tr: Sayaç

en: Last
tr: Son

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Visitor
tr: Ziyaretçi

en: Referer
tr: Yönlendiren
