User Visits (2.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: administrator
ur: منتظم

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: Visitor
ur: وزیٹر
