User Visits (2.0.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: administrator
vi: người quản lý

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Role name
vi: Tên vai trò

en: Count
vi: Số lượng

en: Last
vi: Cuối

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Visitor
vi: Khách

en: Visited
vi: Đã thăm

en: Referer
vi: Tham chiếu
