User Visits (2.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: View
kk: Қарау

en: Role name
kk: Рөл атауы

en: Count
kk: Саны

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Visitor
kk: Кіруші
