Usercentrics CMP (1.0.0-rc3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: weight
pt: peso

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo
