Usercentrics CMP (1.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta
