Usercentrics CMP (1.0.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: weight
ur: وزن

en: Operations
ur: معاملات

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
