Usercentrics CMP (1.0.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki
