Usercentrics CMP (1.0.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: weight
be: вага

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Weight for @title
be: Вага для @title
