Usercentrics CMP (1.0.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Operations
cs: Operace

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Services
cs: Služby

en: Service
cs: Služba

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
