Usercentrics CMP (1.0.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: weight
fi: paino

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Services
fi: Palvelut

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
