Usercentrics CMP (1.0.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: weight
he: גובה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
