Usercentrics CMP (1.0.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: weight
hu: súly

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Weight for @title
hu: @title súlya
