Usercentrics CMP (1.0.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: weight
kk: салмақ

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы
