Usercentrics CMP (1.0.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: weight
lt: svoris

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Services
lt: Paslaugos

en: Service
lt: Paslauga

en: Weight for @title
lt: @title svoris
