Usercentrics CMP (1.0.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Operations
oc: Accions

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Services
oc: Servicis

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
