Usercentrics CMP (1.0.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: weight
pl: waga

en: Operations
pl: Operacje

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Services
pl: Serwisy

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
