Usercentrics CMP (1.0.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Operations
sr: Операције

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
