Usercentrics CMP (1.0.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: weight
bg: Тегло

en: Operations
bg: Действия

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
