Usercentrics CMP (1.0.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: weight
ku: کێش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
