Usercentrics CMP (1.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо
