Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Field name
cs: Název pole

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Formatter settings
cs: Nastavení formátovače

en: Format type machine name
cs: Strojový název typu formátu
