Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Field name
et: Välja nimetus

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: Format type machine name
et: Vormingu tüübi masinloetav nimetus
