Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Field
fr: Champ

en: Field name
fr: Nom du champ

en: User Interface
fr: Interface utilisateur

en: Formatter
fr: Outil de mise en forme

en: Formatter settings
fr: Paramétrage de l'outil de mise en forme

en: Format type machine name
fr: Nom système du type de format
