Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Field name
gl: Nome de campo

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: Formatter
gl: Formateador
