Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Field name
he: שם שדה

en: Formatter
he: פורמט

en: Format type machine name
he: שם מכונה לסוג הפורמט
