Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Field
ja: フィールド

en: Field name
ja: フィールド名

en: User Interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Formatter
ja: フォーマッター

en: Formatter settings
ja: フォーマッター設定

en: Format type machine name
ja: フォーマットタイプのシステム内部名称
