Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Field
pt: Campo

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Formatter
pt: Formatador

en: Format type machine name
pt: Nome de máquina do tipo de formato
