Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Field
ru: Поле

en: Field name
ru: Имя поля

en: User Interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Formatter
ru: Форматер

en: Formatter settings
ru: Настройки форматера

en: Format type machine name
ru: Машинное имя типа форматирования
