Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Field name
sv: Fältnamn

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Formatter settings
sv: Inställningar för formaterare

en: Format type machine name
sv: Maskinläsbart namn för formattyp
