Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Field name
ca: Nom del camp

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Formatter
ca: Formatador

en: Format type machine name
ca: Nom màquina del tipus de format
