Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Field name
da: Feltnavn

en: User Interface
da: Brugergrænseflade

en: Formatter
da: Formatering

en: Formatter settings
da: Indstillinger for formatering

en: Format type machine name
da: Maskinlæsbart navn på formattype
