Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Field
es: Campo

en: Field name
es: Nombre del campo

en: User Interface
es: Interfaz de usuario

en: Formatter
es: Formateador

en: Formatter settings
es: Opciones de formateador

en: Format type machine name
es: Nombre máquina del tipo de formato
