Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Format type machine name
fi: Muotoile koneluettava nimi
